Instagrama giriş yapamıyorum "opps an error occurred" yazan beyaz bir sayfa çıkıyor, ne yapmalıyım?

Bir takibi bırakanlar uygulaması kullanıyordum ondan sonra oldu.

kullanici836853 kullanici836853 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook topluluk kurallarına bir kaç yenilik getirmiş bulunmakta o sebepten ötürü takip analız gizli hesap gösteren tarzı uygulamarı kullanan hesapları engellemekte şifreni değiştirip başka telefondan giriş yapmanı öneririz.

    bl4lev bl4lev (790)