İnstagrama giriş yaptığımda beyaz ekranda "oops an error occurred" hatası alıyorum

İnstagram takip edeni bırakma uygulamasından giriş yapmaya çalıştım birkaç kez şifreyi yanlış girdim sonra instagram uygulamaya girdiğimdd "oops an error occurred" hatasını aldım beyaz ekranda, depolama temizleme ve şifre değişimini birçok kez denedim fakat işe yaramadı ne yapmalıyım?

nurtur nurtur (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "İnstagram takip edeni bırakma uygulaması" demişsiniz. Muhtemelen hesabınız bot aktivitesi yüzünden kapandı / engellendi.  Bu konuda sizin gibi arkadaşları uyarıyoruz. "Instagram takip edeni bırakma" gibi uygulamalar sizin erişim bilgilerinizi alır ve bunları farklı sayfa ve gönderileri beğenmek için kullanır. Instagram bunu fark ettiğinde bu tür hesapları engeller, cezai yaptırım uygular. Böyle bir durum söz konusu olabilir.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Peki tamamen kapandı mı hesap açık görünüyor ceza süresi var mıdır sizce? nurtur 4 yıl önce
    • @nurtur süreli bir ceza olabilir. bunu maalesef bilemiyoruz. Hesap silinmesi söz konusu değil şuanda. ilerleyen günlerde görecegiz. alattin 4 yıl önce