İnstagrama kaydolurken girdiğim e posta adresini unuttum

Kaydolurken kullandığım e-postaya erişimimi kaybettiysem ne yapabilirim?

ozgeozrz ozgeozrz (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram yardımın da şöyle yazıyor:

    Kaydolurken kullandığım e-postaya erişimimi kaybettiysem ne yapabilirim?

    Instagram'a kaydolurken kullandığınız e-postaya erişiminizi kaybettiyseniz, hesabınızla ilişkili e-posta adresini değiştirebilirsiniz.

    Şifrenizi unuttuğunuz için Instagram'a giriş yapamıyorsanız ve kaydolurken kullandığınız e-posta adresine erişemiyorsanız, ilgili e-posta adresine erişim sağlamak için lütfen e-posta hizmet sağlayıcınızla iletişime geçin. Hesabınızı Facebook'a bağladıysanız, Facebook'u kullanarak şifrenizi yeniledikten sonra giriş yapıp profilinizde kayıtlı e-posta adresini değiştirebilirsiniz.

    Yani hem Instagraa giremiyor hem de email adresine erişiminiz yoksa, bir şekilde size ait olan e-mail adresi hangi kurum üzerinden alındıysa (örnegin gmail için google) o kurumun parola hatırlatma prosedürünü uygulayarak email adresine erişim sağlayın.

    hakan hakan (15424)