instagrama kayit olamiyorum

Kayit olurken bu cihazda kullanici kaydettirildi diye hata veriyor ben ilk defa kayit olmaya calistim yardimci olurmusunuz?

kullanici624535 kullanici624535 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar, işleminizi farkı bir e posta ve farklı bir kullanıcı adı ile denerseniz muhtemelen olur. Sistemde bir çakışma olduğundan böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

      Problemin nedeni daha önce önbellekte ve hafızada kayıtlı olan kullanıcınız cihazınızdan başkabirisine kullanıcı hesabı açmış olabilirsiniz. Çözümü ; Andorid cihaz kullanıyorsanız Ayarlar>> Uygulama Yöneticisi ardından instagram uygulamasını bulun ve üzerine basın açılan kısımda önce ''Ön Belleği Sil'' ardından ''Veriyi sil'' butonlarına basın sonra instagram uygulamasını kaldırın (kaldırmasanızda olur ama temiz olsun) ve tekrar yükleyin sorun çözülecektir.

      feritarslan feritarslan (303)