İnstagrama Telefondan Giriş Yapılamıyor

Telefonumla İnstagrama giremiyorum eskiden giriyordum sonra başka bir hesaba girdim tekrar denediğimde Bir sorun oluştu diyor.Defalarca silip yükledim Hala aynı.

ses1842 ses1842 (64)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram uygulaması kadar sorunlu çalışan bir uygulama herhalde şuana kadar ortaya çıkmadı.  Bahsettiğiniz sorun pek çok kullanıcının başına geliyor.

    1. Şunu deneyebilirsiniz. Chrome tarayıcını bilgisayardan açın.
    2. Ekranın sağ üst köşesindeki alt alta üç nokta simgesini tıklayın.
    3. Yeni gizli pencereyi tıklayın.
    4. Instangram.com adresini ziyaret edin ve giriş yapmayı deneyin.
    5. Eğer giriş yapabildiyeniz, şimdi de çıkış yapın.
    6. Telefonda Instagram verilerini temizleyin.
    7. Şimdi giriş yapmayı deneyin.
    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Dediklerinizi Defalarca denedim zaten chrome dan Giriyor.Ama telefonda ne yaptıysam olmuyor Verileri defalarca sıfırlayıp denedim olmadı. ses1842 6 yıl önce