instagramda arkadaşımla karşılıklı birbirimzi engelledik arama butonunda birbirimizi bulamıyoruz.

instagram arkadasımla karşılıklı birbirimizi engelledik ama ikimizde arama butonuna kullanıcı adlarımızı girdgimizde profilimizi bulamıyoruz ve engellerimizi kaldıramıyoruz bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz

elif41 elif41 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu linkte alternatfli olarak Insragram engeli nasıl kaldırılır anlatılıyor: instagram engel kaldırma

    Linkte anlatılan 2. yöntem instagram engel kaldırma:yı deneyin.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bu yönteeri denedim ama olmuyor ikinci yontemdede adi yok kaybolmus hic bir sekilde adi cikmiyor elif41 7 yıl önce