instagramda dollypartonchallenge etiketi ne anlama geliyor?

instagramda bu aralar #dollypartonchallenge etiketini görüyorum. Bu ne anlama geliyor? Neden insanlar fotoğraflarına dollypartonchallenge etiketini koyuyorlar?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben de sayende öğrendim. Dolly Parton Amerikalı kadın country ve country pop şarkıcısı bir ablamızmış. Bu kadın instagramda dollypartonchallenge etiketi ile bir paylaşım yapıyor.

    dolly parton chalange

    Paylaşımda fotoğraf 4  bölümden oluşuyor ve kişilerin instagram, facebook, linkedin ve tinder profil fotolarını koyuyorlar. Haliyle şöyle bir kablo ortaya çıkıyor

    • Linkedin profil fotosu => tam bir iş insanı fotoğrafı
    • Instagram => asi genç kız
    • Tinder => Seksi, şuh kadın
    • Facebook => Mütevazi ev kadını

    Aslında olay şu: Herkes farklı sosyal platformlarda farklı kimliklerini ön plana çıkarıyor.  İnsanlarda  #dollypartonchallenge etiketi ile benzer ve komik paylaşımlar yapıyorlar.

    Ha bir de eklemiş ablamız "Get you a woman who can do it all" demiş. Yani tüm bunları yapabilen bir kadın bul demiş. Patlatmış sosyal mesajı.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Facebook'ta ki baya ev hanımı ;) hydra 4 yıl önce
    • @hydra Amerikan ev hanımı :) murat 4 yıl önce