Instagramda engelledigim kisiyi engelli listesinde goremiyorum

Instgramda engelledigim kisiyi engelli listesinde goremiyorum oda beni engellemedi ama yine goremiyor beni ortak arkadaslardan etiket yaptik yine birbirmizi goremedik bu engeli nasil gorebilirm yada bu sorunu nasil duzeltebilirm her yolu denedik ama yine engelli listesinde goremiyorum ve engellini kaldramadigim icin onuda bulamiyorum takip edemiyorum

gamze24 gamze24 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önce engellediğiniz birinin engelini kaldırmak istiyorsunuz fakat onu göremiyorsanız bunun 4 sebebi vardır:

    • O kişi de sizi engellemiştir.
    • Kullanıcı Instagram hesabını kapatmıştır.
    • Instagram o kullanıcının hesabını kapatmış / yasaklamıştır.
    • Ağ bağlantınızda sorun oluşuyordur. Bu durumda internet bağlantınızı değiştirin. wi-fi veya 4.5G artık hangisini kullanıyorsanız, başka bir internet bağlantısı üzerinden deneyin.

    Daha önce Instagram Engelini kaldırmak için uygulamlar vardı ama bunların çuğu güvenilir değildir ve sizin hesap bilgilerinizi çalma ihtimalleri vardı.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

      O kisi beni engellemedi ben engelledim ve hala aktif kullanici ben engelledgm icin beni goremiyor ama hala kullaniyor hesabi acik yani ve internet baglantilarini dgstrdim ama yine goremiyorum bu sorunu nasil cozevilirm

      gamze24 gamze24 (1)