instagramda engellendiğimi nasıl anlarım?

böyle bir durumda engelleyen kişi aramalarda çıkar mı ya da ortak arkadaşlarımızın takipçi listesinde görünür mü? başka bir arkadaşımın önceden eklediği  fotoğraflarda beğenenler listesinde onun ismi görülüyor ama benim takp ettiğim kişi listesinde artık yok.. Sizce??

rulebreaker rulebreaker (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagramda engellenirseniz  kişinin fotoğraflarını /videoların göremez veya Instagram profili için arama yapamazsınız.

    Eğer bir kişinin fotoğraf, videolarını göremiyorsanız, siz de ekli olduğu halde, engellenmişsiniz demektir.

    murat murat (12492)