İnstagramda hiçbir kullanıcıyı takip etmeme rağmen 1 kişi takip ediliyor diyor, sebebi ne olabilir?

İnstagramda kendime özel çeyiz hesabım var ve kimsenin görmesini istemiyorum. Daha önce 2 yakın akrabam takip ediyordu ve sonrasında onlarıda çıkardım. Ancak son 1 ay öncesinde @çağrıtaner 'in çekilişine katıldım aynı bu hesabımla ve bie çok kişiyi takibe aldım -yaklaşık 50 kişi civarı-. Çekilişi kazanamayınca tüm takiplerimi geri çektim, kimseyi takip etmiyorum yani şuan. Kimseyi takip etmememe rağmen 1 kullanıcı takip ediliyor diyor.Takip edilen listeyi açtığımda ise  bomboş çıkıyor. Sebebi nedir?

kullanici572078 kullanici572078 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırım telefondan instagram bug'a girmiş olabilir. Ayarlar>Uygulamalar kısmından instagram'ı bulup çerezleri ve veriyi sil deyip hesabınıza yeniden giriş yapar mısınız? Ya da başka bir platformdan hesabınıza giriş yapıpta bakabilir misiniz hâlâ duruyor mu diye?

    xebeth xebeth (37)