İnstagramda hikaye arşivi yok

İnstagram hikaye arşivi ve öne çıkanlar hala hesabımda yok güncelledim sildim tekrar yükledim ama yok nedeni nedir nasıl yapabilirim

zizi9393 zizi9393 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben şunu farkettim. Instagram, eski Android versiyonlarına güncellemeleri çok geç gönderiyor. Mesela ben Android 4.4.2 KitKat sürümü kullanıyorum, bana hala son görülme özelliği gelmiş değil. Tabii Android sürümünden ziyade telefon marka modeli de önemlidir. Instagram'ın Sorun Bildir bölümünden geri bildiriminizi mutlaka yapın.

    omercik omercik (9418)