İnstagramda hikayeleri göremiyorum

İnstagramda arkadaşlarımın hikayelerini göremiyorum

ozanmert ozanmert (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da hikayeleri göremiyorsanız öncelikle ilk yapmanız Instagram son sürüm mü bunu kontrol etmek. Instagram son sürüm değilse son sürümü yükleyin.

    Daha sonra yapabileceğiniz şey Instagramı yeniden yüklemek. Instamramı kaldırın ve yeniden yükleyin.

    Bunda da instagram hikayeler açılmıyorsa kullandığınız android ya da IOS sürümü veya telefonunuzla ilgili bir sıkıntı olabilir. Telefonu sıfırlamay deneyebilirsiniz.  Daha öncesinde Instagram ile ilişkili çalışan bir uygulama yüklediyseniz onu kaldırın. Bu da çözüm olmazsa telefonu sıfırlayın.

    Sıfırlamak da çözüm olmazsa, Instagram telefonunuz ile uyumlu değil demektir.

    murat murat (12492)