Instagramda kayıt hatası: Üzgünüz. Şu anda kaydının yapılmasında bir sorun var

Benim iki tane hesabım var instagramda ve benim daha önceden 4 tane hesabın vardı. Bir hesap daha açacaktım ki şöyle bir yazı çıktı:
KAYIT HATASI
Üzgünüz. Şu anda kaydının yapılmasında bir sorun var. Lütfen daha sonra tekrar dene. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz.
Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.

İşte yukarıda yazmış olduğum yazı çıktı. Daha sonra tekrar ettim ama olmadı. 4 hesaptan iki tane hesabımı sildim. Ancak sonuç aynı. Lütfen yardım edin

simays simays (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram web sitesinden kayıt olmayı deneyin, aynı sorun bendede (Instagram uygulamasından kayıt olmaya çalıştığımda) meydana geliyor.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      VPN kullandığınızdan dolayı olabilir, vpn yi kapatıp deneyin.

      mutecessis mutecessis (216)