instagramda kimseyi takip edememe sorunu

İnstagramda Kimseyi Takip Edemiyorum. Bir haftadır kimseye takip isteği atamıyorum. Durumu instagrama yazdım ama sorunum düzelmedi.  instagram geri dönüş yapmıyor.  instagram takip edememe sorunu nasıl çözülür?

kullanici992873 kullanici992873 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagramda takip isteği yollayamıyorsan instagram tarafından engellenmişsin demektir. İnstagramda takip isteği yollamanın da bir limiti vardır. Sen muhtemelen çok fazla takip isteği yolladığın için hesabın engellenmiş. Beklemekten başka çaren yok. Belki bir süre sonra instagram engelini kaldırır.

    instagram bu gibi durumlar için destek vermiyor.  Eğer istek yollayan sen değilsen muhtemelen hesabın bir zararlı yazılım tarafından kullanılıyor ve senin adına işlem yapıyor. Bu durumda bilgisayar ya da telefon her ne kullanıyorsan onda instagram ile ilgili diğer uygulamaları kaldır, virüs taraması yap ve instagram şifreni değiştir.

    instagram sana geri dönmeyecek ve muhtemelen sana hiç cevap vermeyecekler.

    murat murat (12492)