Instagramda kimseyi takip edemiyorum sorunu

15 Gündür kimseyi instgramda takip edemiyorum takipci sayım olmadığı halde.

Yeni hesap açtım aynı şekil oldu.Acaba uygulamada veya sunucuda mı sorun var ? Şimdiden teşekkürler

lalekr lalekr (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle "merhabalar sorum şudur?" gibi bir başlık doğru değildir, kullanıcı adınıza bakılırsa sitede yeni olduğunuz için bilmediğinizi varsayıyorum. Uzmanim.net'e birdahaki girişlerinizde lütfen soru başlığına sorunuz hakkında kısa bi spoiler mahiyetinde cümle yazmayı unutmayınız.

    Sorunuza gelecek olursak, benzer bir soruyu daha önce cevaplamıştım. Facebook ve sahibi olduğu uygulamalarda son zamanlarda sunucu kaynaklı problemler mevcut. Ne zaman düzeleceğini bilmiyoruz, beklemekten başka çaremiz yoktur.

    Sosyal medya siteleriyle alakalı sorunlar kullanıcıların kendi başına çözeceği türden olmuyor pek..

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Farurhenho kullanıcısının dediği gibi sunucu hatalarından kaynaklanma ihtimali yüksek. Instagram yardım ve destek bölümünden yardım almaya çıkabilirsiniz. Soru başlıklarına lütfen dikkat edelim...

      araz01 araz01 (291)