İnstagramda kullanıcı adını sorunu

İnstagram kullanıcı adını kendi adımı kullanmak istemiyorum.

Örneğin gülünbahçesi1 gibi birşey yapmak istiyorum, ama olmuyor otomatik olarak kullanıcı adım kendi ismim oluyor.

Ne yapmalıyım bu konuda?

 Yada yapabilirmiyim?

İstediğim kullanıcı adını nasıl yapabilirim?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram kullanıcı adını siz seçiyorsunuz. Tabi o kullanıcı adının daha önce alınmamış olması yani başka biri tarafından kullanılmaması gerekir.

    "gülünbahçesi1" olmaz. Kullanıcı adında Türkçe karakter olmamalıdır. "gulunbahcesi1" olur. Tabi bu kullanıcı adı boşta yani birisi tarafından daha önce alınmadıysa.

    hakan hakan (15424)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler cevabınız için. @hakan (14749) mat7 1 yıl önce