Instagramda kullanılamayan gecmişte bugün özelliği

Instagramda hikaye->oluştur sekmesinde geçmişte bugün adlı bir özellik vardı,üye olunduktan beri o gün ne paylaştıysan görebiliyordun,bende çıkmıyor.Instagrama kaç kere sorum bildirdim geri dönüş olmadı.Bir de bir konum etiketine bastığınızda o konumdaki hikayeleri görme özelliği de çalısmıyor,isin ilginci ikinci bir hesabım var orda bu özellikler çalısıyor.Nedenini bilebilecek bir baba yiğit var mıdır?

lgevrm lgevrm (3)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle, "Geçmişte Bugün" özelliğinin çalışmamasının sebebi Instagram'ın kullanıcılarına sunulan yenilikler ve özellikler konusunda yaptığı A/B testleri olabilir. Yani bazı kullanıcılara yeni özellikleri deneme amacıyla veriyor, bazılarına ise vermeyebiliyor. Bu nedenle ikinci hesabınızda bu özellikleri görebilmeniz mümkün.

    bl4lev bl4lev (790)
    11 ay önce cevaplandı

    • Bir çözümü yok yani? lgevrm 11 ay önce