Instagramda profilimizi kaç kişi ziyaret etmiş nasıl öğrenebiliriz?

Bazıları paylaşmış sayfanın üstünde yazıyor bu kadar kisi ziyaret etmiş diye bunu nasıl yapabilirim??

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagramda profilimi ziyaret edenleri görme diye bir özellik yok.

    İstersen Play Store'dan instagram profilime bakanlar uygulamasını indirip yapabilirsin belki ama bu güvenilir değildir. Yarın bir gün burada "instagram hesabıma erişemiyorum ne yapmalıyım" diye konu açmak zorunda kalmana sebep olabilir.

    Bir ekleme yapayım: Instagram işletme hesaplarında profilinle alakalı detaylı istatistikleri görebiliyorsun. Herhalde sen bunları gördün. Evet bu kişisel hesaplarda yok ama işletme hesaplarında var.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu soruyu çözüldü olarak ben işaretlemedim ama cözüldü gozukuyo nasıl oluyor @farurhenho nehir68 5 yıl önce
    • Sitede bir güncelleme yapılıyordu çözüm olarak kabul et özelliğiyle alakalı. Sanırım o yüzden bi karışıklık olmuş @nehir68 omercik 5 yıl önce
    • @nehir68 ben cevap olarak işaretledim alattin 5 yıl önce

    Instagram'da profilinizi kaç kişi ziyaret etmiş bunu görmek sadece işletme hesaplarında mümkün. Instagram size Profil ve İstatistikler sayfasında veriyor.

    Kişisel sayfalarda @farurhenho nun belirttiği gibi profili kaç kişi ziyaret etmiş görmek mümkün değil.

    İşletme sayfalarında profili kaç kişi ziyaret etmiş görmek için şu yolu izleyin:

    1. Instagram profil sayfanıza gidin:
      Instagram profil
    2. Daha Sonra burada menüye dokunun (alt alta üç çizgi - aşağıda görüldüğü gibi:
      Instagram menü
    3. Menüden İstatistikleri seçin
      Instagram menü istatistikler
    4. Instagram istatistikler sayfasında profil ziyaretinizin sayısı görüntülenecektir:
      Instagram profil ziyareti görüntüleme

    Burada Instagram'da son 7 gün kaç kişi profilinizi ziyaret etmiş görebilirsiniz. İstatistikler sayfasında hem toplam 7 günde kaç kişi profilinizi ziyaret etmiş onu hem de gün gün profil ziyaret sayılarını görmek mümkün.

    Instagram istatistikler sayfasında ayrıca takipçilerinizin hangi illerden olduğunu yani konumlarını, yaş aralığını  kadın / erkek oranını görmeniz mümkün.

    alattin alattin (16999)