instagramda sorun

instagramda birilerini takip ediyorum ama takip et butonuna tikladiktan sonra yine eski halini alip takip et yazisi cikiyor ama ayni islemi  bilgisayardan yapinca oluyor yani takip edebiliyorum.Takiptende cikarabiliyorum. Niye telefondan olmuyor? tesekkurler

cihan17 cihan17 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Artık instagram geçici süreliğine banlıyor.

    Instagram artık bootlara karşı savaş açtığı için kısa süre içerisinde fazla beğeni yada takipçi alanların hesaplarını spam olarak algıladığı için geçici süre veya süresiz olarak banlayabiliyor. Eğer takip et butonunuz çalışmıyorsa veya buna benzer kısıtlamalar varsa bu nedenden dolayıdır ve büyük bir ihtimalle belirli bir süre sonra düzelecektir. Saygılarımla....

    Kaynak

    feritarslan feritarslan (303)