Instagramda takip edememe

Merhaba benim instagram hesabimda 2 arkadasla ilgili sikintim var. Daha once takip ediyorduk birbirimizi ama sabah uyandim tekrar takip et butonu cikiyor ve defalarca denememe ragmen takip edemiyorum ama tum fotograflarini goruyorum ve onlarin takipci ve takip edilenleri arasindayim ancak benim takipci ve takip edilen listemde onlarin adi yok. Engellemisler midir yoksa teknik bir sorun mudur? Sabahtan beri uygulamayi silip tekrar indirdim ancak duzelmiyor takip et butonuna basiyorum ve edemiyorum. (Instagram hesabindan bahsediyorum) bilgi verirseniz sevinirim

essstigin essstigin (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Teknik bir sorun olabilir.Fakat çözümü güncelleme gibi gözüküyor.

    bcaggul bcaggul (117)