İnstagramda takip edemiyorum

Merhaba

benim basit ama anlasılmayan bir sorunum var. Birisin takip etmek istediğimde takip butonuna basıyorum ama 1-2 saniye sonra tekrar eski galine dönüyor. Yani kimseyi takip edemiyorum. (Not: kimse beni engellemedi veya ben kimseyi engellemedim) yardım ederseniz sevinirim

kullanici276547 kullanici276547 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Instagramda takip limiti vardır. 7500 kullanıcıdan fazlasını takip edemezsiniz.

    İnstagram kullanıcıların 7500'den fazla kişiyi takip etmelerine izin vermez.

    Ayrıca instagramda 30 dakikada en fazla 50 kişiyi takip edebilirsiniz. Bu da instagramın başka bir limitidir.

    Instagram'da kimseyi takip edemiyorsanız bunun sebepleri şunlar olabilir:

    • Instagramda geçici bir sorun olabilir. Bazen beklemeniz gerekebiliyor. Bazı sitelerde yazan yorumlara göre 15 saat sonra tekrardan takip etme işlemini normale dönen kullanıcılar var.
    • Instagram hesabınız engellenmiş olabilir. Eğer anormal derecede aktivite varsa hesabınız bloklannmış olabilir.
    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      Peşpeşe fazla sayıda kişiyi takip ettiyseniz veya takibi bıraktıysanız sebebi bu olabilir. Bu yüzden Instagram tarafından yasaklanmış olma ihtimalinize karşı 1 gün kadar beklemenizi öneriyorum. Sorun hala çözülmez ise uygulamayı silip 1-2 saat bekledikten sonra tekrar yüklemeniz.

      utkubayat utkubayat (885)
      9 yıl önce cevaplandı

      • ben peşpeşe fazla kişiyi unf ettim şimdi aynı arkadaşınki gibi bir durum yaşıyorum bu kalıcı bir şey mi yoksa geçici mi bzmedine 7 yıl önce

      evet aynı sorun bende de var şu an için takip ettiğim arkadaşları takibi bıraktıktan sonra tekrar istek gönderebiliyorum uyglamadan dolayı olduğunu düşündüm ama sildim tekrar yükledim sonuç alamadım yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ?

      kullanici248111 kullanici248111 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Değerli dostlar merhabalar;
        Ortalama 2 aydır instagram'da takip ettiğim ve beni takip etmeyenleri takipten çıkartmak istediğimde örnek;10 kişiyi manuel olarak takipten çıkartıyorum ortalama 2 saniye sonra geri takip edilmiş olarak gözüküyor.

        Defalarca denememe rağmen malesef olmuyor.
        Takip eden sayısı : 7.536 takip ettiğim 7.500 üzerine çıkamıyorum altına inemiyorum.

        Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşa bilirseniz sevinirim.

        Saygılarımla iyi çalışmalar. " nice mutlu senelere " diyelim şimdiden.

        drcgayrimenkul drcgayrimenkul (1)