Instagramda takip ettiğim kişilerin takibini bırakamıyorum

Evet başlıktada belirttiğim gibi instagram da takip ettiğim herhangi bir kişinin takibini bırakamıyorum takibi bırakmak için basıyorum fakat 1 saniye ardından eski butona dönüyor nasıl düzelteceğim lütfen yardımcı olun

kull kull (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefona yüklediğin herhangi bir ek uygulama varsa bunları kaldır. Özellikle Instagram bot yazılımları, takipçi kasan uygulamalar bunları kesinlikle kaldır. Daha sonra Instagram parolanı değiştir.

    Instagram uygulamasını kaldır ve sonra yeniden yükle. Soruna sebep olan muhtemelen kullandığın bir uygulama.

    murat murat (12492)