Instagramda takip ettigim kisinin hareketleri goremiyorum

Benim iki tane instagram hesabim var birinde sadece bir kisiyi takip ediyorum diyerinde ayni kisiyi ve daha fazla kisiyi takip ediyorum Yanliz iki hesapta da sadece ayni kisnin hareketlerini goremiyorum
kullanici877804 kullanici877804 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesap hareketleri derken kastettiğin şey nedir? Instagram Hikayeleri mi?

    Onu diyorsan, o bahsettiğiniz kişi Instagram hikayelerini belirli kullanıcılardan gizlemiş olabilir

    omercik omercik (9418)