Instagramdaki bi videoyu hikayeye koyma sığmıyo

İnstagramdaki bi videoyu indirdim hikayeme koymak istiyorum ama sığmıyo bi yöntemi varmı yada bi programı

anonim15432 anonim15432 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hikaye video sınırı yanlış hatırlamıyorsam 10 saniye uzunluğunda olabiliyor.Bu durumda 10 saniyeden daha uzun videoların atamayacaksınız anlamına geliyor.

    İstediğiniz videoyu instagram hikaye kısmına atabilmek için videonunuzu maksimum 10 saniye olacak şekilde ayarlamalısınız.Örneğin 25 saniye olan videonuzun içinden istediğiniz 10 saniye kısmını seçerek video uzunluğunu küçültün.Video küçültme işlemlerinizi artık iOS ve Android telefonları üzerinden de ekstra bir program olmadan yapabiliyor olmanız gerekiyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)