İnstagramdaki "Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz." sorunu

Arkadaşlar kısa süre önce orjinal hesabım taklitten kapatıldı. Herhangi birini taklit etmiyordum ve hesabımın kapatılmasını sağlayacak bişey yapmadım. Hesabımı tekrar akitf etmek için form doldurup gönder tuşuna bastığımda "Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz." hatasını veriyor, haftalardır araştırıyorum bir çözümünü bulamadım. Formu gönderebilsem belki hesabım geri açılacak ama formu gönderemiyorum. Daha önce bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen birisi yardım ederse çok mutlu olurum.

ozmoz5566 ozmoz5566 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biz hiç bir türden bu sorunu düzeltemeyiz ve çözümüde yok onu instagram düzeltirse düzeltir beklemen gerek kısacası.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bu söz konusu bekleyişin ne kadar kadar sürdüğü hakkında bilginiz var mı ? Bu bekleyiş şuanda herkes için mi geçerli yoksa bazı kişiler için mi ? E posta yoluyla da instagrama ulaşmaya çalıştım ama 1 haftadır cevap yok sanırım oradan da cevap gelmeyecek. ozmoz5566 3 yıl önce
    • Bu sorun genel. Sorun ne zaman çözülecek hiçç bir bilgi yok ayrıca kimsenin bilgisi yok @ozmoz5566 darkcrak 3 yıl önce