Instagramdaki kişileri takip edemiyorum ve onlarda beni takip edemiyor

Takipçi hilesi ypmıştım sonra hesabım kendı kendıne takıp etmeye başladı ve sonrada kimseyı takıp edemedım onlarda benı edemedi. Nasıl eskı halıne dondureblırım ne yapmalıyım?

kullanici483527 kullanici483527 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullandığınız Instagram takipçi hilesi yüzünden Instagram tarafından geçiçi olarak engellenmişsiniz.Instagram sizin hesabınızdan gelen ve giden takipçilerdeki orantısız artma sebebiyle hesabınızı geçiçi olarak takip etme ve takipçi sine kapatmış görünüyor.

    Bu sorunun çözümü için beklemeniz gerekiyor.Instagram hesabınız üzerindeki geçiçi engeli kaldırdığında tekrar takip etme ve takipçi sorununu yaşamayacaksınız.

    Bilindiği üzere Instagramda günlük 7500 kişi ve 30 dakikada 50 kişi takip limiti mevcut.Bunlar aşıldığında kullanıcı robot olarak algılanıp hesabı durdurulabiliyor.

    Tavsitem bu tarz programları kullanmayın.Otomatik yapılan işler her zaman farkedilebilir ve hesabınız bloklanabilir.Bu da hesabınızı tekrar kullanamama sorunununa yol açabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)