İnstagramdan kişilerini facebookta bulma

Selamlar. Ben instagramda takip ettiğim kişileri facebook da bulmak istiyorum . Hani instagram facebook arkadaşımı buluyor ya tam tersi. Mümkün müdür

shiraikoocha shiraikoocha (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Doğru anladıysam Instagram'da takip ettiğiniz kişileri Facebook'ta bulmak istiyorsunuz. Bu mümkün

    1) Öncelikle Instagram uygulaması ile hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra "şifreyi değiştir, numara ekle.." gibi çeşitli seçeneklerin olduğu bölüme gelin. (Ben Windows 10 uygulaması üzerinden gösteriyorum ama bütün uygulamalarda seçenekler birbirine benzer)

    2) Burada "Facebook arkadaşlarını bul" gibi bir seçenek karşınıza gelecektir. Ona tıklayın, Facebook hesabınıza bağlanmanızı isteyecek.

    3) Bağlandıktan sonra hem Instagram hemde Facebook kullanan arkadaşlarınızın olduğu bir liste sizi karşılayacak. Bu şekilde Instagram'daki kişileriniz arasından Facebook kullananları bulmanız mümkün.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Özelden yardımcı olma imkanınız var mı acaba shiraikoocha 6 yıl önce
    • Profilimde Facebook adresim yazıyor, oradan ekleyin yardımcı olurum isterseniz omercik 6 yıl önce

    Cevabınız için teşekkür ederim ama malesef sadece facebook arkadaşlarım var. Yada ben göremedim.

    shiraikoocha shiraikoocha (17)