İnstagramım kapatıldı

2 gün önce instagramıma girmeyi denedim fakat  hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır tarzında bişey dedi sonra

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Size yardımcı olabilmemiz için bu hesabın size ait olduğunu onaylamamız gerekmektedir.

Lütfen bu e-postayı, aşağıdaki kodun el yazısıyla yazılmış bir kopyasını elinizde tutarken çekilmiş bir fotoğrafınızı ekleyerek yanıtlayın.

Tarzında bir mail geldi dedikleri gibi fotoğrafı attım hesabımı neden kapatmış olabilirler ve bu hesap geri alınır mı?

irmmm irmmm (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Instagram hesabından şiddet içeren veya çağrıştıran içerikler paylaşamazsınız
    2. Sürekli birilerini takip ediyorsanız hesabınız kapatılabilir
    3. Yasa dışı, +18 ve müstehcen içerikleri hiç saymıyorum. Bunları paylaşmayın
    4. Sürekli her paylaşıma benzer yorumlar ( gülücük,  nice, good) yorumlar yapıyorsanız spam kullanıcı sayılırsınız ve hesap kapanabilir
    5. Sizinle aynı düşünmeyen, yada sizi çekemeyenler sizi şikayet ederek hesabınızı kapattırabilirler.
    6. Paylaşımlarınızda çok fazla etiket kullanıyorsanız hesabınız bu yüzden kapanmış olabilir
    7. fotoğraflarınızda sürekli beğen, paylaş, yorumla  gibi rahatsız edici ibareler yer alırsa spamcı sayılabilirsiniz.
    8. Takipçi çekme programları yada doğal olmayan yollardan takipçi kasmışsanız hesap kapatılabilir
    9. Başka birilerinin telifinde olan görselleri çok fazla paylaşıyorsanız hesap kapanabilir
    10. İnstagram özel mesaj yoluyla birilerini rahatsız ederseniz hesabınız kapatılır.
    theriskoftime theriskoftime (39)