İnstagramıma erişemiyorum

Epostam kayıtlıydı hesabımın şifresini herşeyimi biliyordum facebook'a da bağlıydı fakat numaram bağlı değildi.Kod geldi tıkladım. Birden sıradışı birşeyler farkettik dedi çıktı sonra bir baktım eposta kaldırıldı erişimin yok dedi facebooktan bağlanayım dedim bu facebook hesabıyla artık giriş yapamazsın falan yazdı. Birinin eline geçmedi şifrelerim hala aynı fakat instagramım ne facebooku ne epostayı buluyor yada kod yolluyor.

sonsuzparodi sonsuzparodi (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr adresinden parola sıfırlamayı veya Web üzerinden instagram'a girmeyi denediniz mi?

    hakan hakan (15424)