Instagramima hiçbir şekilde giriş yapamiyorum.

Bir hafta önce sürekli hesabınız ele geçirildi sifre yenileyi  diye instagrama dolanırken ekran gelip durdu ben yenilendikçe yenisi geldi ve en son hesabim kitlendi hiçbir şekilde instagram hesabıma giriş yapamıyorum teli sıfırladım wpn programları indirdim maile telefona kodlar şifre yenileme linkleri geliyor fakat şifre yenileme yeni şifreyi giriyorum ama üzgünüz daha sonr tekrar deneyin diyor baska hicbir yerden açılmıyor hesabim bir hafta sonra zorla yeni başka hesap açtım ama o da sürekli işleminiz engellendi ekranıyla boğuşuyor ama asil eski hesabımı kurtarmak girmek istiyorum bu ban mi yemek veya çaresi nedir instagrama form doldurup attım ama cevap gelmedi bilginiz var mı hesabıma girmem lazim..

kullanici906363 kullanici906363 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Bir hafta önce sürekli hesabınız ele geçirildi sifre yenileyin" bu mail ile mi geldi? Birisi sizi oltalamış olabilir. Yani sahte bir mail ile şifrenizi çalmış olabilir. uzmanim.net youtube kanalında anlatılanları yap.

    https://www.youtube.com/watch?v=iKF3aR7wPTI&feature=youtu.be burada anlatılanları yap adım adım.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Mail olarak değil ama instagrama dolanırken bi anda ekran çıkıp durdu hesabınız ele geçirildi vs diye ama hicbir şekilde giriş imkanım yok her bilgi geliyor yeni şifre istiyor tam tikliyorum üzgünüz diyor yeni hesap açtım günler sonra zorla o da ne birini takip ettiriyo ne bise isteğiniz engellendi diyor acaba ban mi bu yada ip adres engellenmesi mi yani instagrama mail attım dönüş yok ve hesabim ben 7 8 yıllık çok üzüldüm açıkçası onca şey orda duruyo ama ben giriş yapamıyorum.. kullanici906363 4 yıl önce
    • Bende dediğiniz videoda ki işlemi yaptım ama dönüş yok 4 5 gün oldu sürekli deniyorum bu da olumsuz etkiler mi kullanici906363 4 yıl önce
    • @kullanici906363 başka yöntem yok. O videoda @farurhenho arkadaşımız yapılabilecek her şeyi anlattı. Biraz daha beklemek gerekecek sanırım. Instagram hemen yanıt vermiyor murat 4 yıl önce
    • Ve giriş yapmaya çalıştığımda şifre yenileme yapıyorum kadar yeni şifreyi girdiğimde onaylamıyor veya telefona gelen kodu giriyorum üzgünüz diyor ama bana mail geliyor instagrama giriş yapıldı diye oysa giremedim yani giremediğim halde diyor bunu girmeye çalıştığın cihazı göstererek giriş yapıldı diyor yani ilk defa böyle bişey duydum gördüm kullanici906363 4 yıl önce
    • Son olarak birsey daha sormak istiyorum ben formu gönderdim gitti fakat cevap yok tekrar form doldurup göndermek istiyorum ama daha o sayfaya ulaşamıyorum yardim merkezinde yazan yazılar geliyor o form gelmiyor ki doldurup gidereyim tekrar mail atsınlar bende foto atayım hesabi doğrulamak adına 1 kez oldu foto falan attım ses yok ondan da kullanici906363 4 yıl önce