Installation uygulamasi telefonuma yuklendi silemiyorum

Installation uygulaması nereden geldi anlamadım yuklemeden çıkamadım uygulamadan yükledim google play arama sms kişiler izni aldı zorla ve bütün uygulamalardan bildirim veriyor ve internet bankacılığı uygulamalarına giriş yap diye bildirim veriyor

kullanici14188 kullanici14188 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuza zararlı bir uygulama bulaşmış gibi görünüyor.Zararlı uygulamalar yetkileri ele alabildiğinden telefon üzerinde sizde daha fazla yetkilere sahip olabiliyor.

    Avast Mobile Security daha önceden telefonlara bulaşan porn isimli virüsü silmeye başarmıştı.Avast Mobile Security indirerek telefonunuzu taratın.Buradan Avast virüs tarama uygulamasına ulaşabilirsiniz.

    Ayrıca tarama yapmanızın ardından CleanMaster isimli uygulama ile telefonunuzdaki önbellekleri silin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)