installer can't find Atheros AR81 Family Ethernet controller on your system

Windows 7 işletim sistemli bilgisayarıma Atheros AR81 Family Ethernet  kartının sürüsücünü yüklediğim halde

"installer can't find Atheros AR81 Family Ethernet controller on your system" hatası alıyorum.

"installer can't find Atheros AR81 Family Ethernet controller on your system"  hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 32bit veya Windows 7 64bit sistemlerde "installer can't find Atheros AR81 Family Ethernet controller on your system"  hatasının sebebi  yanlış sürücü yükleme olabilir. Google üzerinde pek çok Atheros sürücüsü var  ve bunların çok azı çalışır durumda.

    Bunun için  Atheros AR8151 and Windows 7 Sürücüsü indir linkindeki sürücüleri deneyebilirsiniz.

    Açılan sayfada en üste bulunan Click For Download butonuna basın.

    murat murat (12492)