İnstallıng BlueStacks-Downloading Runtime Data İlerlemiyor

 İnstallıng BlueStacks, kurulurken alt bölümde bulunan 'Downloading runtime data' bölümü bir türlü tamamlanmıyor,dolmuyor. Herhangi bir ilerleme de yok. Kaç saattir bekliyorum. İnternet bağlantım da etkin

dargette dargette (19)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunun sebebi gereken dosyaların server üzerinden indirilememesinden kaynaklanıyor. Çözüm olarak Bluestacks'ın çevrimdışı versiyonunu Bluestacks'ın kendi sitesi üzerinden indirebilirsiniz. Bu indireceğiniz dosya, bilgisayarınızın internet üzerinden erişemediği dosyaları da barındırmaktadır.

    Programı "Denetim Masası\Program Ekle/Kaldır" bölümünden tamamen kaldırdıktan sonra aşağıdaki linkten indirdiğiniz Bluestacks çevrimdışı versiyonunu kurabilirsiniz.

    Bluestacks v0.8.11.3116

    utkubayat utkubayat (885)