İnstegram hesabım çalındı selfie vidyosu ve sikayet formu yolladım ama kimlik dogrulanmiyo

7 yıldır kullandığım instegram hesabım çalındı şifre ve mailim değiştirilmiş selfie vidyosu ve şikayet formu yolladım fakat kimlik dogrulanamadi diye mail alıyorum instegram adresimi geri alabilmem için bildiğiniz baska Bi yöntem varmi acaba teşekkür ederim

kullanici8104 kullanici8104 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır başka bir yol yok.  Hesap adın ve kimlik bilgilerin farklı muhtemelen. Aynı zamanda hesapta sana ait resimlerde yoksa selfie videosu işe yaramaz.

    Artık 2 faktörlü kimlik  doğrulaması olmadan instagram kullanılmamalı bence. Bu tür hesap kayıpları çok oluyor.

    hakan hakan (15424)