İnstegram hesabımın adres, şifresini ve instegram e-postamı unuttum

İnstegram  hesabımın adres, şifresini ve instegram e-postamı unuttum.

Nasıl geri alabilirim ya da alabilir miyim ?
mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    E-posta'sı veya telefon n umarası varsa alabilirsin, instagram Desteğe bildir.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • e postayıda unuttum. Telefon numarasını yazdım fakat altta kullanıcı bulunamadı diyor . Ne yapabilirim ? @hydra (596) mat7 4 yıl önce
    • Telefon numarasını bilgisayardan girdim o yüzden olabilirmi? @hydra (596) mat7 4 yıl önce