Instegramda 13 yaş kısıtlaması gelmiş

Instegramim 13 yaş kısıtlaması gelmiş giremiyorum bir türlü oysaki 25 yaşındayım itiraz formunu uolluyorum ama olmuyo  instegrami numara uzerine açarken e posta kaydetmemiş olabilirm.Formdan sonra e postama bu atacağım yazı geliyo

Hi,

We can’t give you access to this account or help with your request until we receive an accepted form of ID that matches the information listed on the account. Learn more about the types of ID we accept in the Help Center:
https://www.facebook.com/help/159096464162185?ref=cr

Thanks,
The Facebook Team

aras17 aras17 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mailde sana diyorlar ki:  Bize ID göndermeden sana hesabı geri veremeyiz. ID dediği

    • Devletin sana verdiği kimlik
    • Sürücü belgesi
    • Pasaport

    Bunlardan birinin fotoğrafını çekip Facebook'a yollamalısın.  Form ile birlikte hesabın ait olduğu kişinin kimlik bilgilerini yollaman gerekiyor.

    hakan hakan (15394)