Instgram giriş yapamıyorum sürekli "hesap bulunamadı" hatası, e postam ve telefon numaram ile yenileyemiyorum

sizden sorunu nasıl halledebılırım ogrenmek istoyorum hiç bi sekılde hesaba ulasamıyorum hesap bulunamadı diyor kendı kendıne sorun oldu

Instgram giriş yapamıyorum sürekli "hesap bulunamadı" diyor ne yapmam lazım  e posta tel numaramla da yolluyorum hesap bulunamadı dyıor

dogansuzak dogansuzak (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesabınızda paylaşımlarınızda herhangi bir ihlal yaptınız mı? Instagram hesap bulunamadı hatası hesabınızın olmaması anlamına gelen bir hata.Bu da hesabının silinmesi veya geçici olarak devre dışı bırakılması anlamına gelebilir.

    Hesabınızın kullanıcı adını instagram.com/kullaniciadi şeklinde girdiğinizde hesabınıza ulaşabiliyor musunuz? Ya da başka bir arkadaşınızın hesabından hesabınız görünüyor mu?Hesabınız geçiçi olarak devre dışı bırakıldı ise biraz beklemeniz gerekebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)