İnstgram hesabıma erişemiyorum

Hesabımı dondurdum bi süre sonra şifre degiştirmek istedim acmak icin ama e-posta kaldırıldı diyor ve şifre unuttum kısmına tıklıyorum kullanıcı adımı yazıyorum baska e posta  (y************n@e******.com) adresini kontrol et. çıkıyor şuan hesabım acık degil.

mstafa97 mstafa97 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram hesabınızı doğru bir şekilde dondurduysanız yeniden aktif etmek için dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Geçici olarak kapatıldıktan sonra giriş yapmak istediğinizde, hesabı dondurduktan sonra en az bir gün geçmesi gerekir. Aksi takdirde yanlış kullanıcı adı hatası verebilir.

    Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise, hesabınızı aktif etmek için telefonunuzdaki instagram uygulaması üzerinden işlem yapmanızın şart olması. Bilgisayar üzerinden hesabınıza girmek istediğinizde hata verecektir.

    Bu iki duruma da uyarak hesabınızı aktif etmeyi deneyin.

    damlakoc damlakoc (1391)