İnstgram kendi mesaj atar mı

Eşimin dm sinde rusça bir şekilde iki defa 15 gün arayla rus bir bayana dm den merhaba yazılmış eşim kabul etmıyor kadınla takipleşme beğenme yorum  gibi bağlantılar yok baktım böyle şeyler olabilir mi eşim yabancı dil bilmiyor

kullanici205528 kullanici205528 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram böyle bir şey yapmaz. Eşinizin hesabından başkasına Rusça mesaj gönderildiyse eşinizin hesabı hack edilmiş demekir. Eğer eşinize Rusça DM'den mesaj geldiyse bu spam mesaj olabilir. Bunu dikkate almanıza gerek yok.   Fakat dediğim gibi eğer eşinizden DM yollandıysa ve eşinizin bilgisi yoksa hesabı hacklenmiş olabilir. Bu ihtimal dahilinde ama hack olaylarında bu tür şeylere rastlamadım. Yani birisi hesabı hack edip oradan başka birine Rusça mesaj atması saçma geldi.

    Sonuç olarak Instagram kendisi mesaj atmaz.

    murat murat (12492)