İnstigram kısıtlı profil kaldırma

Merhabalar isntigram hesabım Türkiye üzerinde kısıtlandı kısıtlı olan profilimi beni takip eden kişiler nasıl görebilir Türkiyede ki insanlar nasıl profilime ulaşabilirler Lütfen bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

adanehir adanehir (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hesap durup dururken kısıtlanmaz. Türkiye devleti yasal bir talepte bulunarak mı hesabını engelledi? Bu konuda bilgi verirsen daha iyi problemi anlayabiliriz. Eğer Türkiye'den hesabına bir engelleme söz konusuysa takipçilerin anca VPN kullanarak hesabına erişebilirler.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Merhaba bana bi mesaj bilgi gelmedi sadece bi anda oldu herşey başka profilden bakınca hesabın kısıtlandığını öğrendim.

      adanehir adanehir (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Peki tam olarak ne yazıyor hata mesajında? Örneğin "bu profili görmek için en az ... yaşında olmalısın" gibi bir yazı yazıyor mu? omercik 4 yıl önce