İntagrama şifrem yenilenmiş

Merhabalar. Aniltetik_fann instagramıma giriş yapamıyorum girerken şifreni yeniledik yazıyor. e-posta adresimi unuttum. faceylede bağlı değil lütfen yardım edin. ne yapabilirim? bana bu hesaptan ulaşabilirsiniz..
Buse-gfb40@hotmail.com

buse58 buse58 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınız çalınmış olabilir.  Instagramdan pek anlamam ama her sitede olduğu gibi eğer e postanızı bilmiyorsanız farklı kurtarma seçenekleri olacaktır onları denemenizi öneririm

    bcaggul bcaggul (117)