İntel 5500U yu 5200 Yapabilirmiyim

Merhaba Arkadaşlar 1 ay önce asus k555ln almıştım pc nin oyunlarda falan hiç bir sıkıntısı yoktu ama bilgisayar hızlansın diye iobit asc yi ve driver booster i yükleyip driver booster den ekran kartı 5200U iken 5500 e güncelledim güncelledikten sonra bilgisayar hiç oyunlarda kasma yok iken şimdi çok fazla kasma bile olabiliyor bu sorunu 2 hafta sonra farkettiğim için kurtarma da yok rica edersem yardımcı olabilirmisiniz

aliihsan06 aliihsan06 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    hiçmi cevap gelmeyecek :'( ya bi ilgilenseniz durumum acil hiç mi boş olan yok kardeşim

    aliihsan06 aliihsan06 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Driver Booster ile driver update yapıldığı sırada yedeklenme yapıldıysa arabirimin Kurtarma sekmesinden Kurtarma merkezine girilerek oradan eski driver'a geri dönülebilir.

      Veya;

      Denetim Masasından Aygıt Yöneticisine girilerek orada Görüntü bağdaştırıcılarında ekran kartı driver'ı sağ tık menüsünden Özelliklere girilir ve Özellikler arabiriminden Sürücü sekmesi altında Sürücüye Geri Dön düğmesinin tıklanmasıyla son hatalı driver iptal edilerek eski driver'a geri dönülür.

      Veya;

      Sistem Geri Yükleme ile bilgisayar problemsiz çalıştığı bir zamana döndürürlür.

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)