intel celeron gta 5 kaldır mı?

Intel Celeron 2.70 ghz 4 GB Ram var. GTA 5 Kaldırır mı? intel celeron işlemci ile gta 5 kaldır mı? Intel Celeron CPU ile GTA 5 oynanır mı?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

  • Hiç deneme bence.Maksimum 6-8 FPS alırsın. ahmet23 1 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Kaldırmaz.

hydra hydra (3800)
1 yıl önce cevaplandı

    Celeron, çok eski bir işlemci ailesidir. Elbette nesillerine göre farklılık gösterebilir ancak bu işlemciler günlük kullanım ve ofis kullanımı için üretilmiş işlemcilerdir (en hızlıları bile).

    Bu işlemci ile yüksek sistem gereksinimleri isteyen yazılımlar ve oyunları çalıştıramazsınız.

    Eğer çalıştırırsanız ya işlemciyi yakarsınız yada en iyi senaryo ile oyun menüsünden öteye geçemezsiniz.

    pinhan pinhan (142)