Intel Chipset Sürücüsü Güncelleme

Arkadaşlar, Intel Chipset Sürücüsü'nü bir türlü bulamadım.

Bendeki sürüm: 10.1.1.40

Intel'in sitesinde: 10.1.1.42

Anakartımın sitesinde: 10.1.1.45

DriverPack sitesinde:10.1.2.85

İntel'in sitesinden ve anakartımın sitesinden indiriyorum. Yükleme aşamasında, bu sürüm önceki sürümü yükleyecek, diyor. DriverPack'a ise pek güvenmiyorum, zaten ESET uyarı veriyor..

cowom cowom (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anakartının sitesindekini yüklemen yeterli olur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Anakartımın sitesinde: 10.1.1.45, yüklüyorum bu eski sürüm, sürüm düşürmek mi istiyorsunuz diyor. cowom 6 yıl önce
    • Aygıt yöneticisinden chipset sürücüsüne sağ tıklayıp güncelleştir dedin mi? @cowom omercik 6 yıl önce
    • ''Windows güncelini arasın'' dedim. Kendi yükledi, benimkinden de eskisini yükledi.. cowom 6 yıl önce
    • @farurhenho cowom 6 yıl önce
    • O zaman yapabilecek bir şey yok. Böyle idare et. @cowom omercik 6 yıl önce
    • Başka çözümünüz yok mu? cowom 6 yıl önce