Intel Core i5 430M işlemcili bilgisayar alınır mı?

Hepsiburada.com'da bir bilgisayar gördüm. Gamyx GMX835112 marka bir bilgisayar, bunu almalımıyım?

Bilgisayar şu: http://www.hepsiburada.com/gamyx-gmx835112-intel-core-i5-m-8gb-gb-750gb-freedos-masaustu-bilgisayar-pm-HB000007VXBF

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu bahsettiğin bilgisayarın harici ekran kartı yok. Oyun oynamak istiyorsan bunu alma, Intel HD Graphics ile anca Windows mağazasındaki oyunları oynarsın akıcı bir şekilde. Onun dışında CS:GO, Battlefield gibi oyunların hayalini kurarak bunu alıyorsan, o hayallerin suya düşecek benden söylemesi :)

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bunun gibi fiyatı olan bir pc söylermisün malgibiolan 6 yıl önce
    • Bu fiyatı oyun bilgisayarı zor bulursun, hatta bulamassın desem yanılmış sayılmam. Anca bi tanıdık satıyordur ikinci el falan öyle belki @malgibiolan omercik 6 yıl önce

    Bu bilgisayarı almanızı önermem. İlandaki Core i5 yazısına aldanmayın. Bu kasadaki işlemci 2010 yılına ait bir notebook işlemcisi.Core i5 ile sanki güçlü bir işlemciymiş imajı çiziliyor gibi durabilir ancak buradaki işlemci günümüzdeki Pentium G serisindeki işlemciler ile neredeyse aynı veya daha aşağıda performansta. Bu devirde bu işlemciyi sıfır alınan bir bilgisayarda almanızı tavsiye etmem. Fiyat olarak biraz daha yüksek vererek Core i3 7 serisi bile alsanız daha performanslı olacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Oyun içinse hiç bakma bile buna.

      fulla11 fulla11 (1)