Intel® Core i7-4770 İşlemcinin soket türü nedir?

Intel® Core™ i7-4770 CPU'nun soket yapısını öğrenmek istiyorum. Intel® Core™ i7-4770 İşlemci soketi nedir?

wealwest wealwest (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu bilgiler detaylı olarak Intel sayfasında bulunur. Ek olarak buraya bırakayım:

    Intel® Core™ i7-4770 İşlemci detaylı bilgi sayfası:

    https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/75122/intel-core-i7-4770-processor-8m-cache-up-to-3-90-ghz.html

    Bu sayfada Paket Teknik Özellikleri bölümünde Desteklenen Soketler başlığında FCLGA1150 olarak soket türünü görebilirsin.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      LGA 1150 Soketine sahip.

      infinity infinity (402)
      4 yıl önce cevaplandı

      • aynı konu açılmış ; yanıt yazmıştım. ( https://uzmanim.net/soru/islemci-soketine-nasil-bakarim-nasil-ogrenirim/98901 ) ybaskin34 4 yıl önce
      • Peki, bunu bana niye diyorsun ? @ybaskin34 infinity 4 yıl önce
      • @ybaskin34 @infinity başlığı değiştirerek sorunu çözeriz, dert etmeyin gençler murat 4 yıl önce
      • @murat 👍 eyvallah abi. 😊 ybaskin34 4 yıl önce

      Teşekkürler

      wealwest wealwest (1)