İntel driver indiremiyorum

Elimde lenovo g50-70 modelinde bir bilgisayar var bu bilgisayara daha bu sabah format attım ve herşey tamam ama birtek sorunum şu

İntel ekran kartına ait driveri indiremiyorum yani bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

emrehann emrehann (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    lnovo mağzasında ürünmü alğıla sekmesine tıkatın sizin bilgisayarı algıladıktan sonra açılan sayfada sürücüler bölümünden istediğiniz driveri indirin burdan girin

    candan candan (4301)