Intel® Driver & Support Assistant Download Failed Unexpectedly hatasının çözümü nedir?

Intel® Driver & Support Assistant yazılımı güncelleme olduğuna dair uyarı veriyor. Tıklıyorum  https://www.intel.com/content/www/us/en/support/intel-driver-support-assistant.html?updatenow&fromnotif adresine gidiyor. Burada Download all var. Buna tıklıyorum. İndirme başlıyor ama kısa süre sonra Assistant Download Failed Unexpectedly hatası veriyor ve indirme yapılamıyor.

Assistant Download Failed Unexpectedly hatasının çözümü nedir bunu nasıl çözerim?

acemiadam acemiadam (220)
5 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benzer bir sorun ben de yaşamıştım.

    Intel indirme sayfasında örneğin Intel® 6th-10th Gen Processor Graphics - Windows* gibi görünen indirilecek dosya adına tıkla.

    İndirme açıklamasının altında Learn more about this update yazar buna tıkla. Link seni Available Downloads başlığı altında doğrudan indirme sayfasına yönlendirir. Buradan indirilecek dosyayı .zip veya .exe olarak indirip kurulumu sen başlatabilirsin.

    .Exe olanı indirirsen sürücüyü doğrudan indirip kurabilirsin. Ek bir işleme gerek kalmaz.

    alattin alattin (16999)
    5 ay önce cevaplandı