Intel® Driver & Support Assistant Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sitesi için lütfen tıklayınız.

gaxo gaxo (15)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Açıklamadan anladığım kadarıyla bu uygulama, bilgisayarında herhangi bir Intel yazılımı varsa (örneğin Intel dahili grafik kartı) onu güncellemene yardımcı oluyor.

    Önceden bunu yapmak için Intel'in Driver Update Utility adlı bir uygulaması vardı. Onu kaldırıp yerine bunu getirmişler.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Evet, taradı bir sayfa açtı. Sistem özellikleri yazıyor sadece.. gaxo 6 yıl önce
    • Eğer eski bir işlemcin varsa muhtemelen ona güncelleme desteği kesilmiştir. Kafanı hiç yorma bile. @gaxo omercik 6 yıl önce
    • İ3 7100 gaxo 6 yıl önce

    Önceki mesajda @farurhenho'da yazmış, evet öyle.

    Ama ben daha önce denedim, hiç bir işe yaramıyor ve zaten anlaşılması, kullanımıda çok kolay değil.

    Ayrıca hiç gerekte yok. İntel güncellemeleri Microsoft / Windows güncellemeleriyle zaten geliyor.

    Yani boşver demek istiyorum, hiç uğraşma, kafayı takma.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Temmuz bey, evet geliyor ama, o gelen eski olur ya. gaxo 6 yıl önce
    • Sen bilirsin, ben tecrübemi ve düşündüklerimi aktardım @gaxo temmuz 6 yıl önce
    • Neden eski olsun? Microsoft kullanıcılarına en güncel yazılımı sunmaktan aciz mi? Bu kadar pimpirikli olmana gerek yok :) Bizi dinlersen Windows Update'i ara ara kontrol et, güncelleme varsa yap o kadar. @gaxo omercik 6 yıl önce
    • Dinleyeceğim sizi. gaxo 6 yıl önce

    Bunu denedim üzerinde ünlem olmasına rağmen güncel sürücü bulunamadı diyordu. Gereksiz kullanma bence :D Onun yerine driver booster ya da benim en çok önerdiğim driver navigator kullan.

    treajen treajen (43)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Onlar zorunlu dostum :D Sende el ile güncelle... gaxo 6 yıl önce