İntel driver yükleme sorunu

iastora.sys hataı alıyorum diye konu açtığımda driver eksiğin var dediniz manuel bulamadığımdan

intel driver update utility programını indirdim ve tarattım bir adet driver buldu indirdim ama yükleye basıyorum açılıyor ilerliyorum next next şeklinde yüklendi resetleyin pcyi diyor pc resetleyince tekrar taratıyorum aynı driver yüklenmemiş gözüküyor

kullanici60432 kullanici60432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://downloadcenter.intel.com/ burdan aradığın kriterlere uygun intel ekran kartı driverini bulabilirsin search download (arama indir) yazan yerin altındaki arama kutucuğuna intel ekran kartı modelini yazın atıyorum intel hd 4000 yazdıktan sonra altta çıkar zaten sonra any download type(herhangi bir indirme tipi) drivers olacak sonra onun sağ tarafındaki any operating system (herhangi bir işletim sistemi)  hangisini kullanıyorsanız 32-64 bit olarak ona tıklayın

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)